Злочинець може бути покараним у виді позбавлення волі до 15 років, передає Корупція.Інфо.
У Київській області за клопотанням прокуратури заарештували раніше судимого хлопця, який у стані алкогольного сп’яніння зґвалтував 12-річну дівчинку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону на своєму офіційному сайті.
“19-річний раніше судимий молодик, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, запропонував провести наглядно знайому 12-річну дівчинку додому із залізничної станції. Скориставшись довірою малолітньої дитини зловмисник завів її у лісосмугу та, долаючи опір, зґвалтував”, – сказано в повідомленні.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці. Відтепер гвалтівник може бути покараним у виді позбавлення волі до 15 років.
Баришівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури повідомлено про підозру рецедивісту у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої особи) КК України. Слідство продовжує виясняти всі обставини злочину.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…