facebook

Юна українка виграла чемпіонат світу з армрестлінгу, перемігши у фіналі росіянку (відео)

Українка Руслана Кулик виграла чемпіонат світу з армрестлінгу, який проходив у столиці Угорщини Будапешті.

Наша співвітчизниця виграла відразу дві золоті медалі в змаганнях юніорів у ваговій категорії понад 70 кілограм.

Кулик обидва рази у фіналах перемагала представницю Росії Заліну Хосроеву. Спортсменка з Кобеляк Полтавської області була сильнішою в боротьбі і на лівій руці, і на правій. Крім Кулик нагороду в скарбничку української збірної принесла в вазі до 65 кг Марина Шуліка: в фіналі вона поступилася спортсменці з Казахстану і взяла з “еребро”. Юніор Денис Матяш з дивізіону до 70 кг завоював “бронзу”. Нагороду такого ж достоїнства взяла юніорка Яніна Назарько (до 65 кг).