“Я на тебе, с@ка, Авакова нацькую”: Відомий продюсер накинувся на офіціантку, передає Корупція.Інфо
У Миколаєві відомий гендиректор телеканалу ТАК TV, директор коледжу преси та телебачення та журналіст Гліб Головченко побешкетувати на славу: спочатку побив в ресторані офіціантку, а потім чинив опір поліції.
Інцидент з Головченко стався в ніч з 6 на 7 вересня. Продюсер відпочивав в ресторані «Мафія».
У якийсь момент він став поводитися агресивно: вдарив офіціантку. Служба охорони привернула поліцейський патруль.
Коли правоохоронці намагалися втихомирити бешкетника, він «голосив» на весь заклад про свої зв’язки в СБУ і дружбу з Арсеном Аваковим.
Все ж Головченко був доставлений в центральний відділ поліції міста. В ділянці тест на драгер Головченко проходити відмовився.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…