У мережі обурюються поведінкою судді шоу “Х-фактор 8” Олега Винника під час виступу однієї з учасниць другого випуску – Ольги Сорочинської, пише “Лайм”.
Дівчина, яка працює медсестрою в одній з лікарень Одеси, відтворювала образ Армандо Салазара – сумно відомого іспанського мисливця на піратів, героя “Піратів Карибського моря”. Ольга вийшла на сцену з пірсингом, татуюваннями і коронками-іклами, і вивела із себе Винника.
Навіть гарний виступ, а заспівала дівчина Jillian (I’d Give My Heart) групи Within Temptation, не вразив суддю.
Він запитав, як Ольга дійшла до такого, чи любили її в дитинстві і чи так, як вона, виглядають її батьки, чим довів дівчину до сліз.
Ольга отримала багато компліментів і три так від інших членів журі, але від Винника – масу критики і пораду “схаменутися”. Він також зазначив, що не може підтримати Ольгу,
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…