Український музикант Святослав Вакарчук написав звернення до президента Петра Порошенка щодо створення Антикорупційного суду.
Про це він написав у мережі TwitLonger.
Він нагадав слова Порошенка, що в України немає 1,5-2 років на створення Антикорупційного суду. Він має бути незалежним від виконавчої та законодавчої гілок влади, а також від вже існуючих сьогодні судів.
“Пане Президенте! Панове народні депутати! Це ваш обов’язок і це на вашій відповідальності знайти конституційне та водночас ефективне рішення якомога швидше. Бо вже пройшло три роки з часу Революції гідності, а жоден серйозний корупціонер не засуджений до реального терміну ув’язнення. Як сказав колись Ден Сяопін, не важливо, якого кольору кішка. Важливо, щоб вона ловила мишей. Поки що ми роками перефарбовуємо нашу ” кішку” з червоного, у синьо-жовтий колір, “миші” давно проїли діри в самій основі нашої держави. Тому, ви праві, у вас немає двох років. Народ просто більше не буде так довго чекати. І почне запитувати, а де результат? І запитувати голосно! І, дай Боже, щоб в той момент ще можна було розчути відповідь!”, – пише співак.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…