Підвищення пенсій у жовтні НЕ БУДЕ! Що ж сталось і чому винна у цьому Тимошенко. Дізнайтесь шокуючу правду

З 1 жовтня пенсія мала зрости до 2 тис 961 грн., але цього не буде. Причина – парламент так і не дійшов до пенсійної реформи. Законопроект тепер розглядатимуть у жовтні, проте як мінімум місяць пенсіонери отримуватимуть кревні по-старому, передає Корупція.Інфо.

“Людина робітничої професії зі стажем роботи 37 років, яка зараз отримує 1463 грн, після осучаснення матиме щомісячно пенсію 2961 грн. Вже з 1 жовтня українські пенсіонери отримуватимуть більше грошей – це і є соціальна справедливість, якої ми прагнемо досягти”, – анонсував плани уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Те, що пенсійна реформа проходитиме в парламенті важко, було зрозуміло відразу, та все ж залишалася надія, що політсили вдосталь попіаряться і підтримають урядовий документ зі змінами, поправками, як прийняли закон про освіту. Але ні, – популізм переміг над розумом.

Учора на засіданні Кабінету міністрів Гройсман звинуватив парламент у навмисному затягуванні роботи, аби не ухвалювати цього тижня пенсійну реформу. Це робиться за допомогою величезної кількості правок, дуже часто технічного характеру “і” на “та” або навпаки, розділові знаки, інші філологічні тонкощі, які обсмоктують, вимагають ставити на голосування і, таким чином, крадеться дорогоцінний час. “Йде штучне затягування деякими політичними силами розгляду судової реформи, щоб унеможливити ухвалення пенсійної реформи, – зауважив прем’єр. – Для того щоб українські пенсіонери не змогли отримати підвищені пенсії у жовтні. Я просто наголошую на тому, що штучне затягування – це злочин”. Він порадив стежити за тими, хто серед нардепів затягує процес ухвалення пенсійної реформи. А робили вони це відкрито, більш того, по завершенні засідання розбрелися телеканалами, де будуть розповідати чергові “зради”.

Розгляд судової реформи, яким депутати займалися три дні поспіль, перетворився на битву філологів-україністів, а не юристів. Оксана Сироїд та її колеги із “Самопомочі” Олена Сотник і Руслан Сидорович дуже перейнялися русизмами в документі. Вони наполягали на голосуванні за кожну з їх поправок, але жодна не набрала навіть сотні голосів. Хронологічно на це було потрачено 26 хвилин. Далі ініціативу перехопили депутати з “Батьківщини”, які кожну свою поправку обставляли гучними політичними заявами. Та всі їх пропозиції ледь набирали за 50 голосів. Причому, не голосували ті фракції, від яких ці поправки і надходили. У чому може пересвідчитися будь-хто, відкривши сайт Верховної Ради.

Зрештою муки навколо судової реформи сьогодні закінчилися о 18:17 на 942-й поправці. Завтра зранку з неї і почнуть, та враховуючи, що п’ятниця у нардепів, як у студентів день предметів за вибором, далеко не всі виберуть роботу в сесійній залі. Тому до пенсійної реформи руки у депутатів завтра скоріш за все не дійдуть. Далі буде не сесійний тиждень, і тільки в жовтні вони знову зберуться і повернуться до судової реформи. Якщо не завершать розгляд поправок завтра. І, знову ж таки, ніхто не дає гарантії, що документ буде проголосований. Прогнозовано будуть демарші, звинувачення, спроби зірвати роботу, якийсь цирк під Радою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сьогодні спікер спробував домогтися від депутатів продовження роботи до розгляду всіх пунктів порядку денного, в тому числі й пенсійної реформи. В історії ВР таке бувало багато разів, і парламент міг видавати ефективні рішення. Питання ставилося на голосування тричі. Країна має знати своїх героїв: “Батьківщина” Тимошенко, “Відродження” Хомутинника, “Самопоміч” Садового, “Опоблок” Льовочкіна-Ахметова-Медведчука, “укропівці” Коломойського, “свободівці” Тягнибока не дали жодного голосу. Заліщук не голосувала, Найем з Лещенком були відсутні, Савченко проти. Компанія різношерста, але це лише ззовні.

І, останнє. Днями в соцмережі пощастило наткнутися на цікаву книгу – американський підручник із саботажу 1944 року видання. Читаємо його рекомендації: “Коли вас про щось спитали, давайте довгі і безтолкові пояснення, задавайте безкінечні уточнюючі питання або вступайте в тривалу переписку щодо розпоряджень, за найменшої нагоди придирайтеся до формулювань і змісту, дискримінуйте ефективних співробітників, висловлюйте несправедливі претензії до їх роботи”. Коли був той 1944-й, а методи саботажу незмінні…

annashchesna

Recent Posts

“Долар дорожчає з наростанням, курс валют несеться до фіналу”: чого насправді чекати в обмінниках України?

На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…

52 хв. ago

“Де взяти свідоцтво про смерть горіха”: Україну розриває від маразматичного закону про кримінальні дрова

У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…

2 години ago

Чи зараховується в стаж для обчислення пенсії робота за кордоном: 2024 року порядок змінений

Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…

3 години ago

Пенсіонери на старті: “1000 від Зеленського” дадуть через Укрпошту – як оформити без “Дія”

Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…

5 години ago

Українських водіїв почали штрафувати за використання «Дії»: як реагують суди

Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…

6 години ago

“Люди помруть у своїх будинках”: на Україну чекають відключення світла до 20 годин – Politico

Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…

7 години ago