facebook

Хвора пенсіонерка заплатить великий штраф за підібрану порожню пляшку

Пенсіонерка Ганна Лееб (Anna Leeb) з Мюнхена отримує дуже мізерну пенсію, яку вистачає лише на те, щоб вижити. Кілька років 76-річна Ганна в якості додаткового заробітку збирала на центральному вокзалі Мюнхена порожні пляшки, пише svitua.

Як повідомляє жінка, співробітники залізниці часто підтримували її, повідомляли, коли в поїздах можна було забирати пляшки. Але два роки тому, коли керівництво змінилося, охорона застала Ганну за збиранням пляшок, після чого заборонила їй наближатися до вокзалу.

Нещодавно вийшовши з лiкарні, Ганна, у якої були проблеми з ногами, вирішила скоротити шлях і пройти зі своїми спеціальними ходунками, які допомагали жінці пересуватися, через вокзал. При цьому вона запримітила порожню пляшку і підняла її.

В цьому і полягала помилка Ганни, адже пенсіонерку помітили якраз ті два охоронця, що два роки тому виписали їй заборонy. Вони сuломіць вивели жінку з території вокзалу і змyсили викинути знайдену пляшку. Тепер Ганні доведеться заплатити штраф у розмірі € 2 000 за порушення заборони.

Що ж думають з цього приводу охоронці вокзалу?

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Ми розуміємо, що ті, хто забирають щось з контейнерів для сміття, виймаючи, наприклад, пляшки, також кидають на підлогу інші відходи. А чистота приміщення дуже важлива як для нас, так і для наших клієнтів. Але тепер співробітникам вокзалу нічого турбується, адже Ганна тепер не зможе пройти на його територію».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...