Колишній депутат Держдуми, єдиний, хто голосував проти приєднання Криму до складу Росії, Ілля Пономарьов переконаний, що анексія українського півострова була спонтанним рішенням Володимира Путіна.
Про це Пономарьов сказав в ефірі програми “Гордон” на 112 каналі.
“Мене багато хто в Україні пробує переконати, що Путін усе спланував, Однак, я багато разів безпосередньо стикався із цією темою”, – наголосив Пономарьов.
Він розповів, що перша напружена ситуація у питанні Криму між Україною та Росією виникла за часів президенства Віктора Ющенка. Тоді, наголошує екс-депутат, соратники Путіна не підтримували ідею анексії Криму.
“Лавров (глава російського МЗС) намертво стояв у питанні Криму. Тоді він говорив: “Нам Україна, цей Крим нахр@н не потрібні. Нам не потрібен потік нових громадян. Це навантаження на наші дипустанови і ми цього робити не хочемо”, – процитував Пономарьов Лаврова.
І російське МЗС і Адміністрація Путіна були категорично проти приєднання Криму.
“Всі ті, хто зараз такі патріоти стоять біля Путіна, тоді були дуже проти цього”, – наголосив колишній депутат.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…