Лікарі з китайської народної медицини вже давно радять своїм пацієнтам носити шкарпетки навіть вночі.
Якщо ви любите спати і не тільки спати… в шкарпетках, але ваш партнер постійно сміється над цим, то настав час розплати. По-перше, коли ноги зігріваються, то відбувається вазодилатація – розширення кровоносних судин. Це, в свою чергу, посилає в мозок сигнал про необхідність засинати. Таким чином, ви швидше засинаєте і вже тим більше не страждаєте безсонням.
В результаті досліджень вчених з Нідерландів вдалося встановити, що 80% пар, що займаються сексом в шкарпетках, досягали оргазму!
Нове дослідження, опубліковане в науковому журналі Nature, довело, що люди, які надягають шкарпетки на ніч, засинають на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Крім того, шкарпетки допомагають боротися з сухістю ніг, а також збільшити число оргазмів.
Носіння шкарпеток в ліжку вже давно застосовується в китайській народній медицині через їх циркуляційних здібностей.
Доктор китайської та інтегративної медицини Елізабет Траттнер каже:
Холод перешкоджає потоку енергії, а тепло, навпаки, заохочує його. Наприклад, в теплій ванні ви розслабляєтеся, а в холодній воді ваше тіло напружується. Той же принцип діє і з ногами. Холод створює застій, який навіть може привести до болю.
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…