Через вибухи на складі боєприпасів біля смт Калинівка на Вінниччині Украерорух обмежив зони польотів, а “Укразалізниця” закрила рух на одній з ділянок залізниці.
Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.
Нагадаємо, в Міноборони підтвердили, що 26 вересня на найбільшому складі боєприпасів ЗСУ в Калинівці гримлять вибухи.
“Близько години тому отримано первинну інформацію від екіпажу повітряного судна авіакомпанії “Белавіа”, яке прямувало за маршрутом Ларнака – Мінськ, про вибухи 22 км на північ від м. Вінниця – смт Калинівка Вінницької області. Встановлено, що горять військові склади з боєприпасами”, – написав він.
За словами Лавренюка, наразі Мінінфраструктури очікує уточнень від Генштабу ЗСУ та командування Військово-повітряних сил України щодо зони обмежень польотів повітряних суден.
Окремо рішенням Украероцентру закрито повітряний простір в радіусі 50 кілометрів від зони загоряння, від поверхні до необмеженої висоти.
Крім того, регіональною філією “Указалілзниці” “Південно-Західна залізниця”, перегін Сосенка – Калинівка, ДН-3 Жмеринка, закрито рух в парному і непарному напрямку перегону.
Вирішується питання про відправлення пожежних поїздів “УЗ” та групи розмінування ДССТ до місця надзвичайної події.
За словами заступника міністра, створено оперативний штаб “УЗ” і за необхідності вже готові пасажирські поїзди для евакуації населення з місця надзвичайної події. Ситуація, яка склалася, в межах компетенції, перебуває на постійному контролі в керівництва МІУ.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…