У Верховній Раді назвали суму збитків, які нанесли вибухи на військових складах в Калинівці Вінницької області.
Про це повідомив секретар комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Іван Винник.
“Сьогодні в Калинівці згоріло боєприпасів орієнтовно на 800 млн доларів. Тобто говорити, що нічого не сталося, і говорити, що танкові снаряди там не були потрібні, їх все одно довелося б утилізувати… якщо є така позиція, то треба було їх просто продати і отримати у бюджет 800 млн доларів у гривневому еквіваленті”, – зазначив він.
Водночас, народний депутат підкреслив, що назвав орієнтовну вартість збитку.
“Є показники вартості тонни боєприпасів на світовому ринку. Я вважаю, враховуючи ту кількість, яка згоріла”, – констатував Винник.
Нагадаємо, напередодні вибухів у Калинівці на території Вінницької області були затримані диверсанти. Про це з посиланням на інсайдера повідомив співробітник головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України, в минулому офіцер 72-ї бригади ЗСУ Сергій Місюра.
Як раніше писала Politeka, у Вінниці пройшло термінову нараду зі службами, які беруть участь в ліквідації пожежі.
За матеріалами УНН.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…