facebook

Що буде з Донбасом? Два нові революційні закони

Стало відомо, що український президент Петро Порошенко 4 жовтня має намір внести до ВР два законопроекти по Донбасу, передає Корупція.Інфо

Про це повідомило джерело в адміністрації президента.

«Буде два законопроекти. Один про реінтеграцію Донбасу, а другий про заморожування на рік закону про особливості місцевого самоврядування в Донбасі », – розповів співрозмовник.

Також він висловився про те, що обидва законопроекти запропонують в середу.

На думку співрозмовника, закон про реінтеграцію Донбасу «давно назрів і є можливістю бути чесними із самими собою», тому що війна вже давно переросла масштаби АТО.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, як підкреслив джерело з АП, продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі дозволить Україні і далі вести дипломатичні переговори.

Слід зазначити, що 18 жовтня закінчується дія закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», який приймався на три роки у вересні 2014 року.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, експерт Семен Кабакан назвав п’ять причин, через що закон про реінтеграцію Луганської та Донецької областей можна вважати недоскональним.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...