Президент Чеської Республіки Мілош Земан вважає втрату Україною Криму “завершеною справою” та пропонує владнати її за допомогою виплат Україні.
Про це він заявив у Парламентській асамблеї Ради Європи, відповідаючи на запитання українського депутата Олексія Гончаренка.
“На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом”, – наголосив він
Президент Чехії визнав незаконність анексії Криму, але заявив, що питання вирішене: “Крим – це анексія, без сумніву. Та це завершена справа (fait accompli)”.
Земан пояснив, що в разі незгоди України на компенсацію розпочнеться “європейська вiйна”.
Він, зокрема, процитував колишнього німецького президента Йоахіма Гаука: “Якщо ми хочемо забрати Крим та повернути Україні, це означатиме європейську вiйну”.
На цій підставі Земан зробив висновок, що “вiйни” не уникнути також у разі збереження зусиль України для повернення Криму.
“Ми маємо уникнути європейської вiйни, і ви маєте це зрозуміти”, – звернувся він до депутатів.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…