Автобус з заробітчанами зіткнувся з вантажівкою, є загиблі

Згідно з попередніми даними розслідування, один з водіїв, ймовірно, заснув за кермом, передає Корупція.Інфо.

 

У Словаччині мікроавтобус з найманими працівниками зіткнувся з вантажівкою, в результаті чого загинув водій та сім пасажирок. Дорожньо-транспортна пригода сталася в суботу, 14 жовтня.

“У неділю, 15 жовтня, 49-річна жінка, одна з пасажирів, померла в лікарні, незважаючи на зусилля медиків, врятувати їй життя. У результаті зіткнення водій мікроавтобуса і шість жінок, які перебували в салоні, загинули на місці аварії. Водій вантажівки отримав лише легкі ушкодження.

Наголошується, що жінки, які працювали доглядальницями літніх людей в сусідній Австрії мікроавтобусом поверталися додому. Всі вони – родом зі Словаччини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago