Categories: Події

“Мітинги тут ні при чому”: у Порошенка пояснили причину великої кількості нацгвардійців у центрі Києва

В урядовий квартал стягнули чималу кількість бійців Національної гвардії.

Однак у Адміністрації Президента переконують, що причина не у мітингах, які заплановані у Києві 17 жовтня, Пише “24 канал“.

За словами керівника Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимира Горковенка, всьому виною офіційний візит президента Мальти Марі-Луїз Колейро Преки.

Про це чиновник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Буде так, як під час візиту Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана минулого тижня. Тоді точнісінько так само перекрили під’їзди до АП ще напередодні. До речі, такі само заходи безпеки були і під час візиту Держсекретаря США Рекса Тіллерсона і ще десяток не менш поважних осіб”, – заявив Володимир Горковенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago