Categories: Події

Рада ухвалила медичну реформу

Депутати проголосували за проект закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», ухваливши у другому читанні і в цілому законопроект № 6327, що втілює першу ланку медичної реформи. За проголосували 240 депутатів, повідомляє “Громадське”.

Народні депутати проголосували за підтримку усіх правок до законопроекту.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи». Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко.

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: cyтички з поліцією і наметове містечко під Радою.

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові cyтички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago