В Італії виступив церковний хор із Крилоса

У неділю, 15 жовтня, в українських громадах УГКЦ в Італії — центрально-італійських містах Каттоліка і Пезаро було велике свято. На запрошення капелана громад о. Володимира Медвідя у гості завітав церковний хор “Воскресіння” (керівник — Ірина Гріца-Федорняк) разом зі своїм парохом о. Ярославом Жолобом з парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Крилосі Галицького району.

Своїм духовним співом і глибокою молитвою хор прикрасив Божественну Літургію, а також виконав різні духовні твори та патріотичні пісні, які об’єднали серця та душі паломників та вірних української діаспори, інформують”Вікна” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Незабутньою та сповненою вражень і духовного піднесення відбулася паломницька поїздка хору до Вічного міста Риму. Хор супроводжував своїм співом Божественні Літургії у цих містах. Глибокою молитвою, патріотичною піснею хористи об’єднали серця та душі як і паломників, так і вірних української діаспори.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Фінальним акордом цієї поїздки стали відвідини чотирьох папських базилік, а також інших місць духовного центру. В одній із базилік, саме у Санта Марія Маджоре, паломники почули глибоку та наукову розповідь каноніка цієї базиліки — владики Іринея Білика.

Кульмінацією зустрічі стало виконання декількох творів та духовного гімну “Боже великий, Єдиний”.

Христина

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago