Categories: Події

Україна та Польща погодили створення нових митних переходів – Парубій

Країни розбудовуватимуть міждержавну інфраструктуру.

Між Україною та Польщею продовжать розбудовувати міждержавну інфраструктуру. Про це заявив спікер ВР Андрій Парубій за результатом зустрічі з маршалком сейму Польщі Мареком Кухніцьким у Трускавці. “Ми змогли проговорити і міждержавну співпрацю, зокрема дуже конкретні плани щодо покращення, створення та модернізації інфраструктури між Польщею та Україною. Нові митні переходи, залізничні з’єднання, з’єднання автобанів. Але також ми багато часу віддали для переговорів щодо міждержавної співпраці в ширшому регіональному вимірі”, – повідомив Парубій.

Також, за словами спікера, відбулись обговорення важливих тем щодо перспектив співпраці Європа-Карпати, щодо залучення України в участі у дискусії та форумах Вишеградської четвірки, де з 1 липня Польща починає головувати. Не оминули увагою питання пришвидшення отримання Україною безвізового режими з ЄС, а також можливого членства у Євросоюзі.

Однією з тем обговорення, як заявляв Парубій напередодні, був заклик до поляків не голосувати у сеймі антиукраїнську постанову про геноцид поляків українцями. Голова Верховної ради після зустрічі з польським чиновником зауважив – разом вони погодились, що “повинні шукати порозуміння у складних сторінках нашої історії”.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago