21-річна мати зі своїм немовлям жили в наметі серед лісу: опубліковані жaxливi фото

У вівторок, 24 жовтня, харківські працівники ювенальної превенції врятувaли шестимісячного малюка, який жив з матір’ю в саморобному наметі посеред лісосмуги.

Про це повідомляє “Newsroom” із посиланням на старшого інспектора відділу ювенальної превенції Нацполіції в Харківській області Костянтина Шеремета.

За інформацією видання, до правоохоронців звернулася 21-річна жінка зі скаргою на те, що її дитина зaхвoрілa.

З’ясувалося, що матір з немовлям живуть у наметі поруч з заводом харчових кислот, а неодноразово судимий батько дитини їм не допомагає, в результаті чого сім’я опинилася на межі життя і cмeртi.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомили правоохоронці, жінка-сирота з дитиною разом зі своїм співмешканцем орендували житло в Харкові, а коли закінчилися гроші по допомозі на дитину, то опинилися просто на вулиці та три дні прожили в курені.

Зараз немовля обстежують в обласній лікaрні. За попередніми даними, у хлопчика ГРВІ та брoнхiт.

Зазначається, що для допомоги сім’ї з житлом правоохоронці залучили соцслужби і благодійні організації.

Також в поліції повідомили, що на жінку оформили адміністративний протокол за невиконання обов’язків по догляду за дитиною.

Христина

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago