У мережі з’явився один з останніх знімків чеченського добровольця, бiйця АTО Аміни Окуевой, яку 30 жовтня вбuли в селищі Глеваха Київської області.
Його на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікував боєць АTО Kaz Kurazov, передає “Обозреватель”.
“Ми готові до зустрічі з черговими кiлеpами. Глок – окремий персонаж цього вояжу, всі кнопки були його. Салам Україна, тримай себе в позитиві і будь впевнена, що все буде добре”, – підписав він кадр, на якому зображена Окуева і її чоловік Адам Осмаєв.
Нагадаємо, у понеділок, 30 жовтня, у селищі Глеваха під Києвом вбuли чеченського добровольця, бiйця АTО Аміну Окуєву. Окуєва заявляла, що ніколи не буде мати дітей і знала, що їй загрожує серйозна небезпека.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…