14-річна дівчинка вистрибнула з вікна 15 поверху власного будинку.
Школярка зі Львова залишила передсмертну записку, в якій написала, що ненавидить своїх батьків, передає Корупція.Інфо
За словами сусідів, мама дівчинка вже багато років знаходиться на заробітках, а батько донькою не цікавиться. Виховували маленьку львів’янку бабуся з дідусем, які вочевидь, так і не змогли замінити їй найрідніших.
У школі розповіли, що Жанна була спокійною і неконфліктною дитиною, але справляла враження самотньої дитини через те, що бабуся і дідусь постійно перебували на дачі, і вона була надана сама собі.
Мама в Криму живе з іншим чоловіком, зловживала спиртними напоями. Моє припущення, що дід і баба дуже мало уваги приділяли їй – у них дача, вона була сама вдома, – розповів сусід Тадей Пенхерський.
У своїй передсмертній записці Жанна написала «ненавиджу батьків».
Була спокійною, врівноваженою, трохи замкнутою. І, як правило, такі діти проходять без уваги і класних керівників, так і відповідних служб, тому що вони не буйні, – визнає керівник Франківського відділу поліції Василь Довганич.
У школі ж додають, що вчилася дівчинка добре, а ознак депресії вчителі і однокласники не помічали.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…