Головні відмінності в мисленні багатих і бідних людей
Мільйонерів відрізняють не тільки великі суми на банківських рахунках, а й абсолютно унікальна система мислення, світогляду, пише nastroy.net.
Мільйонер Стів Сиболд протягом 26 років збирав дані про звички і поведінку заможних людей. За цей час він зустрівся і поговорив з безліччю мультимільйонерів і мільярдерів. Свої висновки він виклав у книзі «Як мислять багаті».
Головне, що виявив Сиболд, – це те, що секрет багатства криється зовсім не в механізмі заробляння грошей, а в мисленні, яке відрізняє багатих людей від всіх інших.
Ось 8 найголовніших відмінностей.
1. Багаті вважають, що гроші – це їх право
Всі інші впевнені, що багатство – це привілей. Сиболд пише: «Мислителі світового рівня знають, що в капіталістичних країнах у них є право бути багатими, якщо вони приносять суспільству велику користь».
Звичайні люди вважають, що багатими можуть стати лише окремі щасливчики. Ця різниця в мисленні змушує їх грати в лотерею, а потенційних багатіїв – працювати. Останні впевнені: якщо вони роблять життя оточуючих краще, багатство належить їм по праву.
2. Багаті знають, що власний бізнес – це найшвидший спосіб заробити капітал
Всі інші впевнені, що створення власної компанії – ризикована справа. «Правда в тому, що постійна робота анітрохи не безпечніше свого бізнесу. На перший погляд це здається парадоксальним, але працюючі на себе люди мають можливість шукати додаткові джерела коштів і збільшувати доходи на свій розсуд », – вважає Сиболд.
Звичайно, з запуском своєї справи пов’язані певні ризики, але мільйонери знають, що ризик не розкрити свій потенціал куди нeбeзпечніше. Люди зі свідомістю багатіїв відкривають компанії і заробляють на них, в той час як всі інші вважають за краще стабільну зарплату і втрачають свій шанс заробити мільйони. «Більшість людей гарантують собі життя в постійній нyжді, залишаючись на роботі зі скромною, щорічною зарплатою», – додає Сиболд.
3. Багаті розуміють, що кмітливість – ключ до успіху
Всі інші впевнені, що для того, щоб заробити стан, необхідно багато вчитися. Сиболд пише: «Якби ключем до багатства були п’ятірки в школі, кожен випускник коледжу, який закінчив його з відзнакою, ставав би мільйонером. Однак стан більше залежить від здорового глузду, ніж від здатності запам’ятовувати інформацію і успішно складати іспити ». Як розвинути в собі кмітливість? Спробуйте заглянути в голови багатьох людей, і дізнатися, що вони думають і як розпоряджаються грошима.
4. Багаті вірять в командну роботу
Всі інші впевнені, що заробіток великих статків – процес індивідуальний. «Мільйонери знають, що надійна команда в житті просто необхідна, і зосереджують основну увагу на пошуку талановитих людей, здатних допомогти у втіленні ідей і планів», – пише Сиболд. Він стверджує, що в значній мірі достаток залежить від нашого оточення.
5. Багаті знають, що заробляти гроші дуже просто
Всі інші впевнені, що кожна копійка дається важко. Сиболд пише: «Люди завжди вважали, що багаті розумніші, освіченіші або більш вузучі. Звичайно, це помилки ». Багаті знають, що гроші витікають з ідей і рішення проблем. Чим успішніше рішення, тим вище винагорода. У мільйонерів немає ніяких особливих таємниць. Переважній більшості людей заважають лише обмежують їх переконання.
6. Багаті розуміють, що для того, щоб розбагатіти, потрібно думати
Всі інші впевнені, що гроші заробляються важкою, наданими працею. Сиболд пояснює, що середній клас думає про гроші лінійно: єдиний спосіб збільшити дохід – більше працювати. Він пише: «Багаті знають, що про великі гроші необхідно думати нелінійно. Найбільше в світі цінується творче мислення. Щоб заробляти великі гроші, тренуйте розум шукати вирішення складних проблем ».
7. Багаті вважають, що гроші – це свобода
Всі інші впевнені: гроші – це обмеження. «Заможні люди розглядають гроші як творчий інструмент, який розширює спектр можливостей для них і членів їх сімей», – вважає Сиболд. На відміну від цього звичайні люди рахують гроші «великим гнобителем». Для багатьох гроші – критичний ресурс, що відкриває нескінченні можливості.
8. Багаті працюють заради самовираження
Всі інші працюють заради грошей. Сиболд каже: «Мільйонери знають, що робота виключно заради грошей – найгірша стратегія для створення багатства». Він радить не шукати роботу з найвищою зарплатою, а підшукувати заняття з найбільшим творчим потенціалом. Виявивши таке заняття, вкладіть в нього все серце і душу, щоб стати одним з кращих фахівців у своїй галузі. За це ви будете винагороджені незвичайним багатством.
Шукайте деталі в групі Facebook