Categories: Події

“Четвертий рік війни…”: мережа гіпермаркетів “Ашан” “вляпалася” в серйозний скандал. Дізнайтеся подробиці

У гіпермаркеті “Ашан”, розташованому в житловому масиві Києва під назвою Новобіличі, продають іграшки з російською символікою.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав військовий експерт Костянтин Машовець, передає Корупція.Інфо

“Таке пропонується українським дітям у магазині Ашан, у Новобіличах…” – підписав він кадр, на якому відображені картонні російські БМП і ракетний катер.

Користувачів мережі обурив товар країни-агресора на полицях київського магазину, вони закликали не купувати російську продукцію.

Також коментатори додали, що якщо додати на іграшки позначки з уразливими місцями, то їхній продаж буде виправданою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago