“П’ятеро людей отримали поранення”: у Хмельницькому сталася перестрілка

У Хмельницькому 5 листопада, вранці, під час конфлікту між двома групами людей сталася перестрілка з мисливських рушниць і травматичних пістолетів. П’ятеро людей отримали поранення, передає Корупція.Інфо

Про це заявили в прес-службі ГУ Нацполіції в Хмельницькій області.

Правоохоронці зазначили, що ніхто зі сторонніх громадян не постраждав.

 

У прес-службі повідомили, що під час інциденту в двох приміщеннях для розіграшу лотерей було зруйновано обладнання і був пошкоджений автомобіль BMW.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Патрульні поліцейські, які прибули на виклик, не дали можливості учасникам перестрілки покинути місце події. На місце події швидко прибули слідчо-оперативні групи.

За цими фактами порушено кримінальні провадження у ч. 2 (хуліганство, вчинене групою осіб) і ч. 4 (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї) статті 296, а також за ч. 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Працівники поліції спільно з прокуратурою встановлюють причини конфлікту.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago