Існує дієвий спосіб запобігти дитячій істериці за секунду. Не важливо, що саме сталося. Може зламалася улюблена іграшка або мама заборонила з’їсти десяту цукерку поспіль. Що б там не було, не витрачайте час на довгі батьківські тиради, які дитина все одно не почує. Замість цього спокійно і доброзичливо задайте правильне запитання: “Це велика, маленька чи середя проблема?”. Пише pershyj.com
Припустимо, дитина засмутилася через те, що її друг не захотів ділитися з ним іграшкою. Не варто чекати, поки дитячі крики вийдуть з-під контролю. Відразу запитайте малюка: «Це велика, середня або маленька проблема?».
А після його відповіді запропонуйте разом подумати, як виправити цю прикрість, якого б масштабу вона не була. Може, варто взяти іншу іграшку? Або запропонувати пограти разом? Варіантів так багато!
Дитячі психологи пояснюють, що є три основні причини, чому таке, здавалося б, просте запитання діє на дітей заспокійливо:
Дитина бачить, що ми приймаємо і поважаємо її почуття.
Питання дозволяє дитині зупинитися, задуматися і правильно оцінити будь-яку ситуацію.
Ставлячи це питання, батьки як би пропонують дітям самим розібратися, як вирішити проблему, яка так їх засмучує.
Таким чином, задавши це питання і спокійно поговоривши з малюком декілька хвилин, ви заощадите набагато більше часу і до того ж завоюєте його довіру.
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…