У «ЛНР» повідомили про повернення Луганська до України

Про це заявив представник терористичної «ЛНР» на Мінських переговорах Владислав Дейнего, передає Політека з посиланням на Апостроф.


У рамках мінських угод ми прийняли на себе таке зобов’язання. Території Луганської і Донецької «республік» повинні мати повну самостійність в рамках держави Україна. Для того щоб отримати європейське, світове визнання ми повинні йти саме по тому шляху,

– сказав Дейнего.

При цьому він зазначив, що не є прихильником цієї позиції і що «республіки» не можуть протистояти всій світовій спільноті.

Нагадаємо, раніше спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що у Росії є два варіанти дій на Донбасі. Одним з них є виведення сил з Донбасу і сприяння розміщенню миротворців ООН.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

3 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago