Український художник драматург Лесь Подерв’янський нeцeнзyрнo відповів міністру внутрішніх справ Арсену Авакову на його публікацію після провального голосування у Верховній Раді за відставку голови МВС.
Приводом для негативної реакції став пост у соцмережі, в якому Аваков подякував народним депутатам, за те, що не підтримали його відставку.
У відповідь на це Подерв’янський просто “пoслaв” главу МВС.
Коментар Подерв’янського зібрав значно більше “лайків”, ніж пост Авакова.
Відзначимо, що пост в мережі написано з помилкою. Замість «31 народному депутату», глава МВС написав «31 народного депутата». Користувачі мережі помітили цю безграмотність, про що і писали в коментарях.
Нагадаємо, що 7 листопада у Верховній Раді нардепи розглядали постанову про звільнення голови МВС Арсена Авакова. У підсумку депутати не підтримали постанову: “за” проголосували лише 31 нардеп, “проти” – 102.
Таке рішення Ради страшенно обурило українців.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…