“Підозрюваних може стати більше”: активісти знайшли ще одного винуватця cмeртeльнoї ДTП у Харкові

У резонансній справі стосовно ДTП у Харкові, жeртвaми якої стали шість осіб, може з’явитися ще один підозрюваний.

Як пише “Місто Х” з посиланням на активістів, крім водіїв автомобілів, що зіткнулися Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, у трaгeдiї винні і дорожники.

“Я очікую, що буде оголошено підозру і комусь із посадових осіб Харківської міської ради, хто відповідає за організацію в місті дорожнього руху”, – сказав віце-президент Товариства учасників руху Віктор Козоріз.

За його словами, Дронов якщо і порушив правила дорожнього руху, то зробив це не навмисно, а через відсутність на дорозі видимої дорожньої розмітки, зокрема стоп-лінії перед світлофором.

Така лінія на площі Конституції, нагадаємо, була нанесена тільки на наступний день після ДTП.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Козоріз наголосив, що більшість водіїв не зупиняються перед стоп-лінією, а їдуть до перехрестя, орієнтуючись на світлофор, встановлений на вул. Сумській.

“Тому що якщо зупинитися перед стоп-лінією в лівій смузі, то справа сигналів світлофора водіям практично не видно. А якщо справа перед світлофором зупиняється фура або великий автомобіль, то водіям з лівих смуг цього світлофора зовсім не видно”, – додав громадський працівник.

Він зазначив, що цей факт є дуже важливим, і висловив надію, що слідство візьме до уваги ці обставини.

“На перехресті треба міняти схему дорожнього руху. Ніщо не заважає з трьох лівих смуг перед поворотом на вулицю Сумську перенести стоп-лінію ближче до перехрестя, де вона і повинна бути”, – підсумував експерт.

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

1 день ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

2 дні ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

4 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

4 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

5 днів ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

1 тиждень ago