Categories: Цікаво

Чоловікам на замітку: 15 причин, чому ваша дружина стала такою злoю і дрaтівливoю

Ви відчуваєте, що ваша дружина постійно в напрузі? Краще спробувати самостійно розібратися в причині, ніж вдаватися до сторонньої допомоги.

Визначивши основні причини її занепокоєння, можна пом’якшити cтрeс. Чи не ви перший виявилися в цій ситуації.

Фахівці визначили 15 основних причин, які створюють напругу у відносинах. Ось вони:

1. Ви не розмовляли один з одним. Безсумнівно, ви спілкуєтеся один з одним. Але коли в останній раз у вас була хороший розмова? Якщо все, про що ви говорите, – це зобов’язання наступного дня або яким ваш день був важким – ви, ймовірно, вводите її в cтрeсoвий стан. Проведіть деякий час разом і просто поговоріть на абстрактні теми.

2. Ви не змінюєтеся. Принаймні, так, як вона хоче. Скільки разів ви обговорювали обов’язки в будинку? Скільки разів ви брали на себе зобов’язання зробити роботу в кращому вигляді? Не дивно, що вона роздратована, адже ви не докладаєте жодних зусиль для того, щоб виконати обіцяне.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

3. Ви не задавали правильних питань. Безсумнівно пари спілкуються, але в основному, мова йде про очевидні і побутові речі. Ви не хочете спробувати дізнатися більше, але при цьому бажаєте знати, що відбувається в її голові. Якщо ви не знаєте, про що вона думає і що відчуває, то як ви станете для неї найкращим чоловіком?

4. Ви не підтримуєте романтику! Ви цікаві один одному, коли закохані. Але вже через кілька років вам доведеться докласти більше зусиль, щоб зберегти цю схвильованість і інтерес один до одного. Особливі дати, подарунки, особливі моменти і несподіванки – це ніколи не застаріє.

5. Вона єдина, хто готує. Кожній родині потрібно триразове харчування. Добре, коли ви можете просто сидіти склавши руки, а хтось готує для вас весь день, та ще й стіл накриє. Вас ніхто не змусить створювати кулінарні шедеври. Але можна приготувати щось дуже просте, щоб хоч трохи відволікти свою дружину від щоденного готування.

6. Ви не прибираєте. Це не так складно – стежити за речами. Ви можете просто розкласти розкидані речі по своїх місцях, брудний посуд відправити в посудомийну машину, щоб речі виглядали акуратно. Також важливий процес прибирання в будинку.

Періодично необхідно комусь пилососити будинок, а кому-то мити все житло миючими засобами. Але якщо все ж роботу ви поділили нерівномірно, це підводить до чергового cтрeсу.

7. Вона відчуває себе єдиним із батьків. У ваших дітей двоє батьків, тому логічно, що вам потрібно рівномірно розділити свої обов’язки.

Якщо догляд за дитиною повністю звалюється на одного партнера, особливо коли є другий, який постійно відпочиває – це створює невдоволення і cтрeс.

8. Вона не відчуває турботи. Коли ви в останній раз питали свою дружину, який фільм вона хотіла б подивитися або куди вона хотіла б піти на вечерю? Всі потребують любові і турботи, і є шанс, що ваша дружина не отримує цього так, як раніше. Докладіть зусиль, щоб показати їй, як ви її цінуєте.

9. Їй потрібен час. Ми всі знайомі з почуттям, коли часу не вистачає, щоб зробити все заплановане. Ви можете їй допомогти: закінчите те, що вона вже робить. Або звільніть трохи свій графік і допоможіть їй з чимось. Вона обов’язково буде вдячна вам за це.

10. Їй потрібен простір. Всі знають, як важливо іноді просто замкнутися в кімнаті і побути на самоті. Якщо у вас є діти, постійний шум сильно стомлює, а іноді вам просто потрібно хоч трохи відпочити. Також ви можете дати трохи вільного часу і простору для дружини. Забирайте дітей на прогулянку, в той час поки ваша дружина може розслабитися трохи в ванній і почитати книгу.

11. У вас неправильні пріоритети. Багато чоловіків кажуть, що приходять додому лише переночувати. Якщо ви теж так робите, повірте, що ваша дружина це теж помічає. Коли ви повністю віддаєте себе роботі, ваші відносини помітно псуються. Подумайте, чи робите ви досить для блага своєї сім’ї.

12. Ви домінуєте в аргументах. Розбіжності будуть спливати, це факт. У суперечках ви слухаєте її? Або йдете безпосередньо зі своїми аргументами? Коли людина не може вирішити свої проблеми з коханим, це тільки викликає невдоволення і cтреc.

13. Вона відповідальна за все. У вашому будинку обов’язково є свої зобов’язання, витрати, проблеми та інше. Зрозуміло, що хтось повинен з цим усім справлятися. І, як правило, це звалюється на жіночі плечі.

Не будьте просто ще одним співмешканцем в будинку. Станьте її помічником, а не найманим робітником.

14. Вона пригнічена. Ви це відчуваєте так само, як і ваша дружина. Спілкуйтеся з нею, запитайте її про свої почуття і допоможіть по дому. Будьте хорошим чоловіком, тому що це те, чого вона заслуговує.

15. Вона робить все. Ви коли-небудь відчували почуття, що ваша дружина постійно зайнята, поки ви просто відпочиваєте? На жаль, так і є. Навіть коли ви втомилися або відчуваєте cтрeс, по можливості вирушайте додому. І якщо вона хоче поділитися чимось, що її турбує, вислухайте її.

annashchesna

Recent Posts

“Цій групі пенсіонерів підготували сюрприз після 1 січня, надбавка буде в цих літніх українців”: хто одержить гроші?

У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…

8 хв. ago

“Масштабне посилення мобілізації набирає обертів, у ТЦК можуть мобілізувати кожного 10-го з цією професією”: ЗСУ, ВЛК

В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…

1 годину ago

“В Україну пре шалений мороз у -18 градусів і снігопад, на свята цю область накриє дика злива”: де негода буде на Різдво?

Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…

3 години ago

Вже з 1 січня: робота дитячих садків повністю зміниться – до чого готуватись батькам

Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…

13 години ago

Бідні пенсіонери: держава змусить повернути частину пенсій – постраждають найнебагатіші

Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…

14 години ago

Ось це “подарунок” під ялинку: на початку 2025 року жорстко зменшать мобілізаційний вік

Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…

15 години ago