Своє рішення дівчата пояснили тим, що їм потрібні гроші на навчання і борги сім’ї.
Двоє студенток з Нідерландів, 18-річна Лола і 20-річна Моніка, вирішили не тільки розпрощатися зі своєю цнотою, а й добре заробити на цьому. Правда, з ціною дівчата явно продешевили – за кожну з них призначена ставка в 20 тис. євро, при тому, що нещодавно 26-річна жителька Лондона продавала свою невинність мінімум за 100 тис. євро, сподіваючись надалі підняти ціну до декількох мільйонів.
Своє рішення дівчата пояснили, як і всі інші, хто представлений на сайті ескорт-агентства Cinderella Escorts, – гроші необхідні на навчання і для погашення боргів.
Моніка зізнається:
«Мені подобається, що ми живемо в час, коли кожен має право розпоряджатися своїм тілом так, як йому завгодно. Для мене важливо відчувати, що саме я керую собою».
Лола ж каже:
«Як багато дівчат залишаються з людиною, з якою у них був перший секс? Мало! Тому я краще зроблю так, і не тільки заради вигоди, а й щоб моє серце ніхто не міг поранити».
Невинність дівчат перевірена ескорт-агентством. Якщо ставка покупця обійде всі інші, то він повинен внести 10% депозиту, а також прилетіти для першої зустрічі в Німеччину.
Нагадаємо, 18-річна українка теж продавала свою цноту за 50 тис. грн.!
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…