Categories: Україна

Стерти з лиця землі Донецьк: генерал оцінив гучну заяву екс-голови Міноборони

На сьогоднішній день “взагалі немає сенсу говорити” про те, що українська армія може вийти на непідконтрольну ділянку україно-російського державного кордону.

Таку думку “Обозревателю” висловив голова Наглядової ради Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець.

Коментуючи висловлювання екс-міністра оборони України Олександра Кузьмука в ефірі ZIK про те, що українська армія може вийти на кордон з Росією, “але для цього нам доведеться стерти з лиця землі Донецьк, Луганськ, Горлівку та всі інші міста”, Уманець зауважив: “Я не згоден з цією заявою”.

Генерал переконаний в тому, що “Росія просто не дасть українській армії самостійно вийти на кордон, у неї більші можливості”.

У цьому контексті він нагадав про те, що на сьогоднішній день на території окупованого Донбасу знаходиться близько 10 тисяч російських військовослужбовців, а на території РФ біля кордонів з Україною – ще близько 40-50 тисяч. “Вони підтягли туди нові сили, вони відстежують цей процес”, – сказав він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таким чином, “якщо ми підемо в наступ, позитивного результату не буде. На цю тему взагалі немає сенсу говорити”, – переконаний генерал.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago