Під Донецьком загинув оперний співак Сліпак – журналіст

Василь Сліпак 19 років жив і працював у Франції, але після початку війни в Донбасі пішов на фронт добровольцем у складі Правого сектора

Сьогодні, 29 червня, під Донецьком загинув оперний співак Василь Сліпак, який служив в складі добровольчого українського корпусу Правий сектор. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

“Василь Сліпак, оперний співак зі світовим ім’ям, який 19 років жив і працював у Франції, в Паризькій опері, але з початком російської агресії залишив європейську кар’єру і повернувся захищати Батьківщину, загинув на фронті під Донецьком в рядах Правого сектора”, – написав він.

За його словами, у Сліпака був позивний Міф – скорочено від Мефістофеля – персонажа його улюбленої опери “Фауст”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Бутусов опублікував посилання на відео, де Сліпак виконує арію “Тореадор”, за що отримав приз “Кращий чоловічий виступ” на міжнародному фестивалі оперних виконавців.

“Василь Сліпак, великий артист і великий співак, загинув як солдат. Як великий захисник свого народу”, – додав Бутусов.

ЛІГА.net намагається зв’язатися з ДУК Правий сектор для підтвердження даної інформації.

annashchesna

Recent Posts

Як відточують маневри та володіння різними ПТРК — у відео з тренувань бійців Протитанкового бату Третьої штурмової.

Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…

10 години ago

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

6 днів ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

1 тиждень ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago