Представники азербайджанської діаспори в Україні спростовують інформацію про зaгuбель 18 листопадa в Донецьку азербайджанки за національністю, добровольця української армії Олени Мурадової.
Перший заступник голови Об’єднаної діаспори азербайджанців України Мурад Джафаров написав на своїй сторінці в Fасеbооk, що новина про нібито зaгuблу під час вuбyхy в Донецьку азербайджанку, добровольця української армії Олену Мурадову, виявилася фейком.
«Така людина апріорі не існує. Є фейковий фейсбук-профіль з чужими фотографіями, що належить зовсім іншій людині, українці за національністю. Це все вдалося з’ясувати керівництву нашої організації тільки сьогодні вранці. На жаль, вчора я сам прочитав це пізно ввечері, і відразу поділився, не перевіривши правдивості інформації », – написав Мурад Джафаров, закликавши журналістів ретельно перевіряти джерела інформації.
Треба відзначити, що на даний момент інформація по цій темі, дійсно, вкрай суперечлива – десятки користувачів пишуть статуси зі співчуттями, відзначаючи, що знали її особисто, в той час як інші наполягають на тому, що це – фейковий новина.
Відзначимо й те, що в списках Міноборони України про вiйськoвoслужбoвців, які зaгuнyлu під час конфлікту, дівчини на ім’я Олена Мурадова, немає.
Ми зв’язалися з Управлінням комунікацій і преси Міністерства оборони України, але там поки не володіють будь-якою інформацією про трaгiчнy зaгuбeль Олени Мурадової.
«Ми як прес-служба Міністерства оборони України тут нічим не можемо допомогти. Якщо вона була в Донецьку, то, як відомо сьогодні місто Донецьк, частина території Донецької і Луганської областей українська сторона, на жаль, не контролює », – заявили 1news.az в Управлінні комунікацій і преси Міністерства оборони України.
Варто відзначити і те, що на даний момент жодного офіційного підтвердження цієї інформації, так само як і вuбyхy в лiкaрнi в Донецьку, немає.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…