У Дніпрі наркоман побив іконою свою бабусю, в яку вселився “злий дух”
У Дніпрі чоловік накурившись марихуани жорстоко побив свою бабусю іконою, бо йому здалося, що в неї вселився злий дух. Про це повідомляє поліція.
Інцидент стався 19 листопада, підозрюваного затримали.
“Перебуваючи під впливом наркотиків, чоловікові здалося, що в його бабусю вселився злий дух. Для того, щоб позбутися від сатани, онук взяв ікону і сильно вдарив стареньку по голові”, – сказано в ньому.
У кімнаті поліцейські знайшли пристрій для вживання наркотиків і пакети з марихуаною.
“На підлозі лежала бабуся в несвідомому стані. У неї на підлозі була закривавлена ікона. Чоловік зізнався в тому, що він побив свою бабусю, бо йому здалося, що в неї вселився злий дух, і він намагався його вбити”, – йдеться в повідомленні.
Суд обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу.
Чоловікові загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…