У Волинській області затримали нетверезого поліцейського, який, спричинивши смертельну аварію у місті Нововолинську, втік з місця ДТП, передає Корупція.Інфо
У прес-службі прокуратури області повідомили, що 23-річного старшого лейтенанта, оперуповноваженого Нововолинського відділення поліції затримали вчора, 24 листопада.
«Здійснюючи маневр обгону на автомобілі BMW-3, він виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 1117». Унаслідок ДТП 67-річний водій легковика загинув», – йдеться у повідомленні.
За даними прокуратури, вирішується питання про повідомлення поліцейському про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого (Кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 286 КК України). Розглядають питання й про обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, раніше у Києві на площі Перемоги сталася аварія за участі поліції. За попередньою інформацією, винуватцями є саме правоохоронці, які поспішали на виклик. У автомобіля, в який і врізались копи, були серйозні пошкодження.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…