“Сказав, не шукати їх, і в поліцію не звертатися, бо зpoбить щось і собі, і дитині”,- жінка звинуватила чоловіка у викpaденні дитини

У селі Вільховець Новоушицького району Хмельниччини зникла 3-річна Дарина Михайсюта.

Батько, Тарас Михайсюта, повіз дитину на медогляд у місто Кам’янець-Подільський і не повернувся. Колишній дружині зателефонував, щоб його не шукали. Сказав, буде виховувати дитину самостійно. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповів дід викpaденої дитини Анатолій Михайсюта.

“Донька із зятем розлучилися торік. Але дозволяла дитині бачитися із татом. Коли вже пересік кордон – позвонив. Сказав, не шукати їх, і в поліцію не звертатися, бо зpoбить щось і собі, і дитині. Сказав, що не побачимо онуку шість місяців, а далі він вирішить.

Донька на заробітках у Чехії, місця собі не знаходить. Дозволу на вивіз дитини за кордон вона не давала. Напевно, колишній зять зміг підробити доручення в нотаріуса”, – каже Анатолій Михайсюта.

Дитину розшукують правоохоронці. Кажуть, що чоловік перетнув pocійський кордон ще 23 листопада. Проте, чи була з ним дитина — поки не відомо.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги?

Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги? Докладніше І долучайся до війська: https://18-24.army.gov.ua…

1 день ago

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…

3 дні ago

Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір. Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.

🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…

3 дні ago

❌«Бізнес» накрився: прикордонники викрили канал незаконного переправлення порушників за кордон

Протягом останніх днів прикордонники та правоохоронці розкрили чотири схеми незаконного перетину державного кордону. Було затримано…

5 днів ago

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на окупованій території.

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…

6 днів ago

“Порошенко – не та людина, яка переживає за Україну”, – різка заява журналіста Скрипіна

Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…

6 днів ago