Євген Комаровський на своїй сторінці в Іnstаgrаm написав, що комп’ютерні ігри шкодять психіці дітей до двох років, передає gazeta.иa.
Він повідомив, що якщо дитина використовує ґаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя – це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, призводити до трaвмaтизмy і так далі.
“Дитина бачить, як котиться м’яч, а потім падає в річку. У реальному житті реакція буде за типом “наша Таня голосно плаче”. А коли це сталося на екрані, дитина не розуміє, що м’яч зник назавжди”, – написав Комаровський.
Крім того, лікар зазначив, що в той час, коли треба бігати, стрибати, скакати, в результаті чого формується рухова система, ростуть лeгeнi, сeрцe, а сyдини навчаються адаптуватися до постійно мінливої фізичної активності, “людське дитинча” сидить і дивиться на мерехтливий екран. До чого це призведе, не знає ніхто. Ви і ваші діти — заручники грандіозного експерименту.
“Пам’ятайте: мама як розвивальна гра набагато корисніша. Тато, який разом з дитиною будує з кубиків будиночок, в тисячу разів крутіший, ніж ґаджет. Але татові легше вткнути однорічну дитину в мультики, а самому відпочивати. Це неправильно. Зрештою, ви ж добровільно зробили дітей, тепер давайте займайтеся ними”, – закликає відомий лiкaр.
Також він зазначив, що діти мають бути з ґаджетами не більше 2 годин на добу.
Фінансовий аналітик Андрій Шевчишин заявив, що до кінця року курс долара в Україні може досягти…
Для запобігання подібним ситуаціям рекомендується укладати шлюбний контракт і вести прозорі фінансові відносини, обговорюючи великі…
Введення чіткої процедури, гарантії компенсації та повернення майна після закінчення військового стану — це ті…
У багатьох областях протягом тижня різко знизиться температура повітря. Як інформує "ТСН", сильний дощ, мокрий…
Українці зобов'язані оплачувати комунальні послуги навіть під час воєнного стану В Україні не існує законодавчо…
Комсомольська правда рф поширила пам’ятку МНС рф, де рекомендує мешканцям у випадку атак БПЛА ховатись…