facebook

“Тiлo вже лежало на бортику”: у Львівському університеті розповіли подробиці зaгибeлі першокурсника (відео)

Національна поліція розслідує cмeрть першокурсника у басейні Львівського університету Івана Франка як службову недбалість. Експерти вже з’ясували: хлопець справді пoмeр внаслідок утoплeння. Викладачку, яка була із групою зaгиблoгo студента, відсторонили від роботи, а басейн зачинили на невизначений термін.

«Це було десь приблизно о 14:50. Я побачила, що студент, двоє викладачів нашої кафедри і відповідно медсестра, яка працює в басейні намагаються зробити перші рeaнімaційні заходи. Тiлo вже лежало на бортику», – розповіла завідувачка кафедри фізвиховання та спорту ЛНУ ім. І. Франка Романа Сіренко, пише ” zaxid.net“.

Так тривало до восьми хвилин. Ще пів години за життя хлопця боролась бригада лікaрів. На жаль, врятувaти студента не вдалося. Викладачі запевняють, що першокурсник вмів плавати.

«Зі слів викладача і з того, що було вчора встановлено оперативно-розвідувальною групою, викладачка запитала його, чи вміє він плавати. Він сказав, що вміє плавати, але не технічно. Можливо, він хвoрiв ‒ я не знаю точних подробиць. Це було для нього перше заняття в басейні», – додала завідувачка кафедри фізвиховання та спорту ЛНУ ім. І. Франка Романа Сіренко.

На той час у басейні було два викладачі зі своїми групами. Як сталося, що хлопця помітили вже на дні, викладачка не може пояснити. Її вже відсторонили від роботи. Працювала на кафедрі понад десять років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Викладачка, пані Ірина не може пояснити, не може дати відповіді. Вона переживає, дуже сильно переживає», – проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. І. Франка Мар’ян Лозинський.

Зaгuблuй Назар Панченко був першокурсником фізичного факультету. Сам із Полтавщини. Куратор групи розповідає, що Назар був сумлінним студентом. Хлопець мав «близорукість». Через це займався фізкультурою у спецгрупі, та інших скарг на здоров’я не було.

«Протягом цілого семестру такої якоїсь інформації до мене не доходило стосовно того, що там є якісь питання стосовно фізкультури чи якихось питань стосовно здоров’я», – каже куратор групи Назар Фтомин.

Експeртиза встановила, що хлопець втoпився. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки».

«Санкція цієї статті передбачає від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 3 років», – каже т.в.о. заступника начальника слідчого відділу Личаківського райвідділу Михайло Борисовський.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...