facebook

“У вересні завагітніла, але…”: Після ідентичної загибелі трьох підлітків повісилась молода вчителька

У місті Погребище Вінницької області, де менше ніж за місяць троє підліток покінчили життя самогубством, сталася нова трагедія, передає Корупція.Інфо

У минулий вівторок повісилася 22-річна Віта Воловікова. Вона недавно вийшла заміж за місцевого жителя. Він – рідний дядько третьої жертви самогубства – Вадима Протопіша.

Останнім часом, за словами місцевих, Віта пережила кілька стресових ситуацій. Відомо, що дівчина повісилася в гаражі. У неї було дві записки. В одній Віта просила вибачення за цей фатальний крок, в іншій – просила нікого не звинувачувати в смерті.

На тілі ознак насильницької смерті не виявлено, в даний час відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства з позначкою «самогубство».

Дівчина дуже мріяла про дитину, у вересні завагітніла, але плід завмер. Це могло підірвати її стан. Додалися і сімейні негаразди з чоловіком. Швидше за все, пишуть ЗМІ, всі ці фактори і призвели до самогубства.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На роботу в школу Віта прийшла 8 вересня. Була на півставки вихователем групи продовженого дня. Паралельно закінчувала шостий курс історичного факультету Вінницького педагогічного університету.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...