В уряді розповіли про наймасштабніший обмін полоненими напередодні новорічних свят

Україна очікує на звільнення напередодні Нового року 74 полонених з окупованого Донбасу.

Про це заявила представник гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко, передає Еспресо.TV. За її словами, якщо це станеться, то це буде наймасштабніший обмін за останній період.

“Якщо нічого не зірветься, ми звільнимо наших 74 героїв. Якщо все це вийде, над чим ми зараз працюємо, це буде наймасштабніше звільнення. Ми маємо звільнити і передати 306 осіб в рамках тих домовленостей, про які зараз йдеться”, – сказала Геращенко.

Вона уточнила, що наразі деталі обміну, зокрема прізвища та дати залишатимуться нерозголошеними, щоб обмін зміг відбутися. Геращенко також наголосила, що паралельно з організацією обміну заручників з окупованого Донбасу працює над звільненням політв’язнів, яких утримують на території Росії.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago