Вже сьогодні! В Україні оголошено штормове попередження, краще залишайтесь вдома

У неділю, 10 грудня, Україна зануриться в сніги, дощі, вітри і мокрі дороги з тротуарами.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталія Діденко.

“У нас сьогодні – циклон із фронтами. Тому очікується дощ і мокрий сніг, сильний штормовий вітер – перша карта. Вдень у неділю опади залишать захід і ще не дійдуть до Сходу. Але. Найближчої ночі на Заході буде несприятлива погода, а завтра (10 грудня – Ред.) ввечері вона добереться і до Сходу”, – повідомила вона.

За словами Діденко, температура в неділю поділиться: Лівобережжя – від +5 до +13 градусів, Правобережжя – від 3 “морозу” до 3 “тепла”. Це – друга карта.

У Києві 10 грудня – дощ, мокрий сніг, сильний штормовий вітер, ожеледь на дорогах і “неприємні “миргородські” калюжі”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Температура повітря, між іншим, цікаво буде поводитися в столиці: найближчої ночі – 0-2 тепла, а сьогодні (10 грудня – Ред.) вдень – лише близько нуля або, може, і до 1 морозу. Тобто, ніч буде трохи теплішою, ніж день”, – повідомила Діденко.

І попередила: “Ну, і реакції нашого організму на такі зміни можуть не забаритися. Тому сьогодні краще погуляти, а завтра повалятися вдома”.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago