“Саме він був за кермом того Мерседеса”: Слідчі підтвердили участь Петра Димінського у смертельній ДТП (ВІДЕО)

Петро Димінський особисто був за кермом Mercedes, що спричинив ДТП, у якому загинула 31-річна Наталя Тріла. Про це повідомляє видання Insider, посилаючись на неназване джерело у правоохоронних органах. Проте офіційну позицію з цього приводу ні МВС, ні ГПУ поки не оприлюднили, передає Корупція.Інфо.

За даними Insider, слідство встановило безпосередню участь відомого львівського бізнесмена у смертельній ДТП, що сталась 18 серпня біля села Ямельня у Львівській області. Про це свідчать результати повторної слідчої експертизи.

«Слідчим шляхом встановлено, що саме Димінський був за кермом того Мерседеса», – цитує Insider слова свого співрозмовника.

Нагадаємо, що ВІП-аварія зі смертельними наслідками сталася на Львівщині. Автомобіль найбагатшого бізнесмена регіону – Петра Димінського – на шаленій швидкості, порушуючи правила обгону, протаранив Опель. Загинула молода жінка, яка була за кермом «Астри».

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago