facebook

Будьте обережні! Неадекватний таксист калічить пасажирів

Його жертвами стають не тільки дорослі, а й діти

Викликаючи таксі, українці зазвичай сподіваються виключно швидко і з комфортом дістатися місця призначення. Але аж ніяк не отримати стусанів та потім ще кілька місяців після такої поїздки здригатися від страху.

Подібний інцидент на своїй сторінці у Facebook описала Олена Тичина-Лазаренко. Один із столичних таксистів взяв нещодавно у заручники жінку та трьох дітей.

Донька пасажирки саме поверталася після роботи – вона викладає танці після занять в інституті. Там же, де вчиться син Олег. Зателефонувавши за номером відносно нового як для Києва перевізника, вони спокійно вже збиралися всі разом їхати додому.
Та водій виявився дуже агресивною людиною, постійно провокував на конфлікт. Він розлютився головним чином через те, що потрібно було двічі поспіль змінювати маршрут.

“..таксист різко зірвався з місця і поїхав в незрозумілому напрямку разом з дітьми на великій швидкості…схопила таксиста за комір і кричала почекати її чоловіка. На що він з усієї сили рукою вдарив так, що розбив у кров губи. Донька і син були в шоці, почали викликати поліцію. Таксист зупинився, висадив дітей. Дитина намагалася тримати двері відчиненими, сподіваючись, що той не поїде. Але він рвонув машину з відкритими дверима, мало не наїхавши на дівчинку”,- бідкається жінка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Копи, які прибули на місце, обмежилися складанням акту та випискою штрафу: на їх думку, це не більше, ніж звичайне хуліганство. Не погоджується із цим тільки родина постраждалих,котрим ще довго лікувати побої та відновлюватися після такого потрясіння.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...