Лікарі рекомендують госпіталізувати другого фігуранта смертельної ДТП в Харкові – водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова
Дронову стало погано в залі суду.
Спочатку судове засідання почали із запізненням, оскільки Дронов втратив свідомість. За його словами, він не може їсти – організм відторгає їжу. Так триває вже 5 днів. Суддя задала питання: «чи може вона продовжувати», на що Дронов відповів: «Якщо я витримаю, то так, якщо ні, то прошу вибачення».
Однак на наступне питання, чи викликати йому медиків, він відповів “так”. У зв’язку з цим суддя Муратова оголосила склад суду, запитала про відводи і оголосила перерву для виклику медиків.
На даний момент лікарі вже оглянули Дронова, він лежить під крапельницею прямо в залі суду. Адвокат Сергій Перепелиця каже, що за законом, «якщо лікарі дали рекомендацію госпіталізувати, а вони дали таку рекомендацію, ніхто цьому перешкодити не може».
Як повідомлялося раніше, сьогодні, 13 грудня, суд підтримав клопотання слідства про продовження запобіжного заходу для Олени Зайцевої, яку підозрюють у скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди у Харкові. Таким чином, дівчина буде перебувати у СІЗО ще 2 місяці – до лютого 2018 року.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…