Анатолій Павлюк із Івано-Франківська раптово став мільйонером. Чоловік придбав виграшний білет у лотepeї «Лoто-забава», повідомляє Press-centr.
Чоловік купив п’ять лотepeйних білетів, один із них виявився виграшним. Додаткова комбінація на квитку принесла йому 1 млн гривень.
За словами Анатолія, він грає у цю лотерею більше десяти років. Через що неодноразово виникали суперечки із дружиною, яка не вірили у шанси чоловіка на перемогу.
Більшу частину грошей чоловік витратить на подарунок своїй доньці, якій обіцяє купити квартиру. Також без подарунків не залишиться і дружина, якій новоспечений мільйонер купить дублянку. Собі ж хоче купити нове обладнання для риболовлі.
Після отримання призу чоловік пообіцяв поїхати зі своєю родиною на відпочинок.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…