На Тернопільщині бабуся стала на заваді коханню неповнолітньої онуки

«Не шукайте мене», – таку записку залишила на столі тринадцятирічна жителька селища Скала-Подільська. Записку прочитала бабусі дівчинки і, незважаючи на заборону, звернулася до правоохоронців, щоб ті таки розпочали пошуки.

І ті розпочали. І навіть не дуже довго шукали. Опитавши друзів і знайомих, встановили, що дівчинку у далеку дорогу покликало щире кохання.

У соціальних мережах вона познайомилася з хлопцем. Він живе у Рівенській області і всього на рік старший за свою знайому. Поспілкувавшись якийсь час, юнак зрозумів, що далі жити без своєї співрозмовниці просто не зможе. І зізнався їй у своїх почуттях. Вона ж, не довго думаючи, зібрала сякі-такі речі і поїхала до «коханого».

Ось тільки не доїхала. Тернопільські правоохоронці перевіряли усі автобуси, які їхали у рівенському напрямку і в одному з них таки знайшли безтямно закохану юнку.

Дівчинку повернуть бабусі. А батьки – за кордоном заробляють гроші. Ось тільки чи довго бабусі вдасться стримувати дівчину від нерозважливих кроків – це ще те питання. Адже наступного разу вона може записку і не залишити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago