Головний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська заявила про катастрофічний стан з вакцинами проти поліомієліту в Україні.
За її словами, за правилами, для лікування поліомієліту перші дві дози вводяться убитою вакциною, але оскільки вона не робить сильного імунітету, її закріплюють живою вакциною.
“В Україні багато живої вакцини, але тому, що у нас немає убитої, ми фактично не можемо вакцинувати дітей від поліомієліту”, – розповіла Ольга Голубовська.
Поліомієліт – інфекційне захворювання, яке вражає нервову систему і може викликати параліч або навіть смерть всього за кілька годин.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…