В Одеській ОДА до 7 липня продовжено конкурс на посади заступників голови ОДА.
Про це повідомив глава ОДА Міхеіл Саакашвілі у своєму Facebook.
Говорячи про звільнення свого заступника Володимира Жмака, Саакашвілі зазначив, що “є багато питань, вирішити які не виходить, або виходить лише частково, тому дуже важливо знайти нових хороших заступників”.
“Ми продовжили конкурс до 7 липня і дуже серйозно будемо підходити до процедури відбору”, – зазначив глава ОДА.
“З сьогоднішнього дня Володя (Володимир Жмак) повертається до сім’ї у Київ. Як і обіцяв із самого початку, він чесно відпрацював з нами рік. Без нього нам довелося б дуже туго і я йому дуже вдячний. Чи задоволені ми результатами команди у цілому? Перші місяці все йшло добре, потім був довгий конфлікт з Яценюком, що майже паралізувало роботу. Зараз нарешті проблема з дорогою і новою митницею зрушила з мертвої точки”, – зазначив Саакашвілі.
Як відомо, 29 червня перший заступник голови Одеської обладміністрації Михеіла Саакашвілі Володимир Жмак заявив, що залишає свою посаду.
“Ударівець” і колишній глава “Роснефть-Україна” Жмак відповідав умовно за політичну складову в команді губернатора. Його зарплата в Одеській ОДА становила 5 тисяч гривень.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…