Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження опублікувало середньозважені тарифи на опалення в різних регіонах України.
Відповідні дані опублікували на офіційному сайті служби, передає Корупція.Інфо.
Згідно з документом, найменше заплатять жителі Чернівецької області – для них середня вартість Гкал становитиме трохи більше 977 гривень.
Найбільше в цьому опалювальному сезоні заплатять за послуги жителі Харківської та Рівненської області – для них тариф становитиме 1353 грн/Гкал і 1305 грн/Гкал відповідно.
Кияни заплатять 1064 грн/Гкал, що є порівняно невеликою платою.
Також варто відзначити, що Закарпатська область повністю відмовилася від централізованого опалення і перейшла на автономне, це забезпечує значну економію людям.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…