facebook

«Плювок в обличчя українцям»: мережу «розізлив» новорічний концерт «Інтер»

Телеканал «Інтер» провокує гучний скандал, запросивши на свій новорічний концерт артистів, які активно гастролюють в Росії

Про це заявив у Facebook відомий медіа-експерт і блогер Олексій Мінаков, закликаючи уряд і СБУ відреагувати на дії телеканалу, передає Вести-ua.net з посиланням на obozrevatel.com.

Ніколи такого не було і ось знову… З року в рік телеканал «Інтер» вигодовує мільйони українців в новорічну ніч пропагандою совкових і ностальгічних цінностей. Особливе роздратування викликає участь одіозних виконавців – не виключенням стане і чергове 31 грудня. Великий новорічний концерт «На Інтер – Головна ялинка країни» буде за участю Софії Ротару, Ані Лорак, Світлани Лободи, Таїсії Повалій, Alekseev. Ну, чесно, доки? – пише Мінаков.

Блогер нагадав, що Софія Ротару в цьому році отримала «Золотий грамофон» у Москві з рук представника МЗС РФ Марії Захарової і співатиме на «новорічному вогнику» на кремлівському «Первом канале».

Світлана Лобода та Ані Лорак в цю новорічну ніч також будуть на кремлівському «Первом канале» – Лобода, наприклад, за сценарієм буде плисти на теплоході по зимовій Москві-річці. Більш того, 31 грудня вони дадуть концерт у московському «Крокус Сіті Холі», виступаючи на одній сцені з Григорієм Лепсом і Тіматі, яким СБУ заборонило в’їзд в Україну, – продовжив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таїсія Повалій, екс-регіоналка, переїхала жити і працювати в Москву – це не секрет. Отримувала в цьому році «Золотий грамофон» і недавно заспівала в Кремлі на сольному концерті Стаса Михайлова, який виступав у цьому році в окупованому Криму. Alekseev – його участь це взагалі цинізм вищої міри, тому що він буде співати на російському «Первом канале» відразу після бою курантів Кремля, – пише блогер.

Як підкреслив Мінаков, «прикриваючись свободою слова, телеканал дає майданчик для виступу особам, які активно займаються «культурною» діяльністю в країні-агресора».

Ущемляє гідність кожного українця, включаючи сотні тисяч наших бійців-захисників і ветеранів! Що будемо робити з цим плювком усім нам в обличчя? – задався питанням медіа-експерт.

Своє запитання блогер адресував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення, Міністерству інформполітики та СБУ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...